tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 maja 2019

[WIDEO, ZDJĘCIA] Ukraina pokonała Katar i zapewniła sobie awans

Bardzo dobrze prezentuje się na tych mistrzostwach Ukraina, ale w sumie nic w tym dziwnego, bo zespół z Europy Wschodniej cztery razy grał w finałach i za każdym razem wychodził z grupy. Inna sprawa, że we wszystkich przypadkach kończył udział na tym etapie fazy pucharowej, ale teraz nie jest to zmartwienie Ukraińców, którzy bardzo szybko, bo po dwóch meczach, mogą powiedzieć, że zadanie zostało wykonane.Pierwsza połowa była wyrównana, żaden z zespołów nie wypracował sobie wyraźnej przewagi. Katar atakował częściej, ale nie znalazło to odzwierciedlenia w wyniku. Do przerwy więc 0:0.

W drugiej połowie Ukraina zaprezentowała się o niebo lepiej i w 59. minucie przechyliła szalę na swoją korzyść. Bramkę głową zdobył Denis Popow. A nadzieje Kataru na wyrównanie zgasły po tym, gdy ich kapitan, Nasir Peer dostał bezpośrednią czerwoną kartkę. Zatem 1:0 i Ukraina wychodzi z grupy.

MŚ U-20: Ukraina pokonała Katar i zapewniła sobie awans - 27.05.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info

BM / tychy.info, źródło: FIFA U-20 World Cup Poland 2019

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.