tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 maja 2019

[WIDEO, ZDJĘCIA] Siedem bramek w mundialowym meczu

Aż siedem celnych trafień zobaczyli kibice, którzy w sobotę postanowili przyjść na Stadion Miejski w Tychach, gdzie rywalizowały ze sobą reprezentacje Argentyny i RPA.

MŚ U-20: Argentyna - RPA 5:2 - 25.05.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Argentyna od samego początku zdecydowanie przeważała i nie trzeba było długo czekać na jej pierwszego gola. Już w czwartej minucie Fausto Vera celną główką wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Wtedy wydawało się, że kolejne bramki dla zespołu z Ameryki Południowej są tylko kwestią czasu. Ostatecznie tak było, ale najpierw to jednak niespodziewanie Afrykańczycy doszli do głosu. W 22. minucie wyrównali za sprawą Keenana Philippsa, a potem mieli jeszcze wiele sytuacji, których nie zdołali jednak wykorzystać.

Druga połowa to już kompletna dominacja Argentyńczyków. Esequiel Barco w 63. minucie wyprowadził Latynosów na prowadzenie, a w zdobyciu kolejnych goli ułatwił im sprawę fakt, że strzelec bramki dla RPA, wspomniany Keenan Philipps, musiał opuścić boisko z powodu czerwonej kartki. Trzecią bramkę dla Argentyny znów zdobył Barco, a potem do siatki trafiali jeszcze Julian Alvarez i Adolfo Gaich.

ab / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.