tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 21 maja 2019

Ze sklepu przy ul. Towarowej skradziono telefon warty 4 tys. zł

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu w jednym ze sklepów przy ul. Towarowej w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Ze sklepu przy ul. Towarowej skradziono telefon wa
Ze sklepu przy ul. Towarowej skradziono telefon warty 4 tys. zł · fot. KMP Tychy


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego o wartości prawie 4 tys. złotych. Do zdarzenia doszło w 6 maja w jednym ze sklepów przy ul. Towarowej w Tychach.

W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. Mężczyzna w wieku około 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, wzrostu około 175cm, ubrany na głowie czapka z daszkiem i charakterystyczną gwiazdą, bluza koloru biało zielonego, przez ramię przewieszona torba koloru czarnego, półbuty koloru brązowego.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.