tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 maja 2019
  • 5 czerwca 2019

Seniorki z Tychów potrzebują żywności i środków czystości

W Tychach działa Ośrodek Wsparcia Seniora w Tychach. Niektóre z jego podopiecznych potrzebują pomocy w formie dożywiania oraz wyposażenia w podstawowe środki czystości. W Internecie została zorganizowana zbiórka pieniędzy na ten cel.- Zwracam się do Państwa o szczególną pomoc - pomoc, o którą nikt nie powinien się prosić na tym Świecie - napisał na stronie zbiórki Adam Zając, kierownik Ośrodka Wsparcia Seniora w Tychach, przy ul. Hierowskiego 12. - My, jako Ośrodek, robimy co możemy, aby nasze Panie czuły się u nas jak najlepiej. Ale nie jesteśmy w stanie im pomóc na tyle, aby mogły godnie żyć.

Do Ośrodka przychodzi codziennie 25 seniorów, by uczestniczyć w organizowanych zajęciach. OWS wspiera podopiecznych poprzez dożywianie na miejscu oraz przekazywanie im podstawowych produktów spożywczych. - Jako bliska im osoba w Ośrodku wiem, że nasze niektóre Panie dostają emeryturę w wysokości 800 zł. Za tę sumę muszą opłacić media, czynsz oraz wykupić leki, gdyż są to osoby schorowane - na jedzenie oraz podstawowe środki czystości już nie wystarcza. PROSZĘ WAS DRODZY PRZYJACIELE O POMOC! - apeluje Adam Zając.

Wyznaczona kwota zbiórki - 3000 zł - będzie przeznaczona na zakup artykułów spożywczych oraz chemicznych dla podopiecznych Ośrodka.

- Jeśli Państwo chcecie nas wspomóc artykułem typu: 1 kg kaszy albo 1 kg ryżu również zapraszamy i będziemy szczęśliwi, że jeszcze są ludzie o dobrym sercu, którzy pamiętają o Seniorach - dodaje kierownik Ośrodka.

BM / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.