Wiadomości

  • 20 maja 2019
  • 25 maja 2019
  • wyświetleń: 4197

Duże braki kadrowe w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach

Największa placówka medyczna w Tychach szuka wielu nowych pracowników. Zapotrzebowanie dotyczy lekarzy specjalistów, pielęgniarek i położnych czy techników sterylizacji medycznej.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez
Duże braki kadrowe w Szpitalu Wojewódzkim w Tychach · fot. www.facebook.com/pg/Wojewódzki-Szpital-Specjalistyczny-Megrez-Sp-


Szpital Megrez nie jest wyjątkiem w kwestii braków kadrowych - wiele placówek medycznych w regionie zmaga się z tym samym problemem. Wśród personelu Szpitala Wojewódzkiego brakuje lekarzy różnych specjalności, pracowników personelu medycznego i niemedycznego. Dyrekcja placówki stworzyła kilka ofert pracy dla osób związanych zawodowo z branżą medyczną. Kto może znaleźć zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim?

Przede wszystkim poszukiwany jest Kierownik Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii. Wśród wymagań znalazły się tytuł specjalisty w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii, min. 10-letni staż pracy w oddziale anestezjologii i intensywnej terapii. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku Kierownika Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii, mile widziane są również dokumenty potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe.

Kandydaci są zobligowani do zawarcia w dokumentach aplikacyjnych (CV) klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Kierownika Oddziału Neurologii, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)”. CV, list motywacyjny oraz kserokopie wymaganych dokumentów trzeba przesłać na adres e-mail: rekrutacja@szpitalmegrez.pl lub kadry@szpitalmegrez.pl. Termin przesyłania zgłoszeń mija 15 lipca 2019 roku.

Poszukiwani są również lekarze specjaliści z zakresu neurologii, anestezjologii i intensywnej terapii, kardiologii, okulistyki i geriatrii. Rozpisano także konkurs na udzielanie świadczeń zdrowotnych, w tym dyżurów medycznych przez lekarzy w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.

Szpital Megrez od kwietnia poszukuje:
  • technika sterylizacji medycznej do pracy Centralnej Sterylizatornii (wymagania: minimum roczne doświadczenie na stanowisku w Centralnej Sterylizatornii, uprawnienia dotyczące obsługi autoklawów - termin nadsyłania zgłoszeń to 30 maja 2019 roku),
  • fizjoterapeuty na oddziały szpitalne i Zakładzie Rehabilitacji (wymagania: wykształcenie - technik, licencjat lub magister fizjoterapii, mile widziane studia magisterskie z 3 letnim stażem, prawo wykonywania zawodu wpis do KIF, udokumentowane doświadczenie zawodowe, w tym ukończone kursy i szkolenia, rekrutacja kończy się 30 czerwca 2019 roku),
  • pielęgniarki i położnej (wymagania: aktualne prawo wykonywania zawodu, dokumenty potwierdzające dorobek i kwalifikacje zawodowe, przesyłanie zgłoszeń do 15 lipca 2019 roku),
  • salowej i pracownika porządkowego (wymagania: dobra organizacja pracy, sumienność i rzetelność, aktualna książeczka sanepidowska, rekrutacja do 30 czerwca 2019 roku),
  • opiekuna medycznego (wymagania: wykształcenie o profilu opiekuna medycznego - dyplom potwierdzający posiadanie kwalifikacje), termin nadsyłania zgłoszeń do 17 lipca 2019 roku).


CV i listy motywacyjne na poszczególne stanowiska należy przesłać mailem na adres rekrutacja@szpitalmegrez.pl lub kadry@szpitalmegrez.pl. Komisja rekrutacyjna prosi o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000). Spółka zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Pełna lista ofert pracy i konkursów na wykonywanie świadczeń zdrowotnych wraz z wytycznymi rekrutacyjnymi jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Szpitala Megrez.

joa / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.