tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 maja 2019
  • 12 maja 2019

Zgubiłeś coś w pociągu? Możesz odzyskać swoją własność

Od 8 maja pasażerowie Kolei Ślaskich mogą skorzystać z wykazu rzeczy znalezionych w celu odzyskania swojej zagubionej własności.

pociąg, koleje śląskie, dworzec
fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


W celu ułatwienia odzyskania utraconych lub zagubionych przedmiotów w pociągach Kolei Śląskich, przewoźnik zamieścił stronie internetowej wykaz rzeczy znalezionych. Lista zawiera informacje dotyczące daty znalezienia danego przedmiotu wraz z numerem pociągu, w którym przedmiot został znaleziony.

-Wykaz ten będzie na bieżąco uzupełniany, w związku z czym mamy nadzieję, że pomoże on podróżnym w odnalezieniu swojej własności - informują Koleje Śląskiej

Więcej informacji dotyczących znalezionych przedmiotów w pociągach KŚ oraz sam wykaz rzeczy znalezionych można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce - rzeczy znalezione. Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie pod numerem 727-030-045, który będzie czynny w dni robocze od godz. 7:00 do godz. 15:00.

ab / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.