tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 maja 2019

Tragiczny wypadek na drodze ekspresowej S1 w Tychach

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, w którym śmierć poniósł 29-letni mężczyzna. Do zdarzenia doszło na trasie S1 w Tychach. Wszelkie okoliczności wypadku będą badać policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

wypadek
Wypadek na S1 w Tychach · fot. KMP Tychy


Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dzisiaj na drodze S1 w kierunku zjazdu DK1/DK86 w Tychach. Kierująca samochodem ciężarowym marki Mercedes wraz z naczepą z niewyjaśnianych dotąd przyczyn zjechała z drogi na pobocze. Na wskutek tego manewru pojazd przewrócił się na bok. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 29-letni pasażer, który został przygnieciony przez kabinę.

Policjanci potwierdzili trzeźwość 26-letniej kierującej. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz przez kilka godzin kierowali ruchem. Prokurator zarządził sekcję zwłok, a pojazd zostały zabezpieczony do dalszych badań. Stróże prawa będą wyjaśniać szczegóły okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

ab / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.