tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 4 maja 2019
  • 5 maja 2019

Dyrektorzy tyskich szkół wybrani - SP6 będzie miała nowego dyrektora

Konkursy na dyrektorów 11 placówek w Tychach zostały rozstrzygnięte. W większości szkół dyrektorzy się nie zmienią, nowych zarządzających będą miały Szkoła Podstawowa nr 6 i Przedszkole nr 11.

sp6
Szkoła Podstawowa nr 6 od września będzie miała nowego dyrektora · fot. UM Tychy


W Przedszkolu nr 29 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach wygrała Danuta Waszak, w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Tychach - Marek Knapczyk, a w Szkole Podstawowej nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Tychach - Marianna Niesobska. Dyrektor nie zmieni się także w Szkole Podstawowej nr 17 w Tychach (została nim Joanna Łaska) oraz w Szkole Podstawowej nr 36 im. Narodów Zjednoczonej Europy w Tychach, gdzie wygrała Danuta Wójcik. Zespołem Szkolno - Przedszkolnym nr 2 w Tychach ponownie pokieruje Aleksandra Klimczewska, Zespołem Szkół nr 6 w Tychach - Adam Burczyk, a III Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Wyspiańskiego w Tychach - Anita Iskierka.

Nowych dyrektorów od września będą miały dwie placówki: Przedszkole nr 11 im. Jana Brzechwy w Tychach - dyrektorem została Sylwia Sulisz oraz Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Karola Palicy w Tychach, gdzie konkurs wygrała Jolanta Pająk.

- Wszystkim nowo wybranym dyrektorom, szczególnie tym, którzy po raz pierwszy będą kierowali placówkami oświatowymi w naszym mieście życzę wielu sukcesów, wsparcia zaangażowanej i pomocnej kadry oraz wiele satysfakcji, w jakże niełatwej pracy pedagogicznej - mówi Maciej Gramatyka -z-ca prezydenta Tychów ds. społecznych.

Po zatwierdzeniu zarządzeniem Prezydenta Miasta Tychy wyników konkursów wszystkim wybranym w drodze konkursu osobom zostanie powierzone stanowisko dyrektora na okres 5 lat szkolnych od dnia 1 września 2019r. do dnia 31 sierpnia 2024r.

ups / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.