tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 maja 2019
  • 4 maja 2019

[ZDJĘCIA, WIDEO] Rozpoczęcia sezonu motocyklowego w Tychach

W środę, 1 maja, odbyło się IX Wilkowyjskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego, połączone z przejazdem motocykli, mszą świętą oraz wspólnym świętowaniem. Zapraszamy do obejrzenia obszernych galerii zdjęć z tego wydarzenia oraz materiału wideo.

IX Wilkowyjskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - 01.05.2019 · fot. Tomasz Gonsior


Motocykliści zebrali się na Mąkołowcu, przy kościele św. Ojca Pio, by później ulicami miasta przejechać na ulicę Wilczą, gdzie w kościele pw. Matki Bożej Królowej Aniołów odprawiona została uroczysta msza święta w ich intencji.

IX Wilkowyjskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - parada - 01.05.2019 · fot. Andrzej Grynpeter


Po nabożeństwie w ogrodach farskich odbył się piknik, podczas którego można było obejrzeć wystawę starych motocykli, zjeść kiełbasę z grilla, a także wsiąść udział w licznych konkursach z nagrodami.

IX Wilkowyjskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - Msza Święta - 01.05.2019 · fot. Andrzej Grynpeter


Organizatorami spotkania byli Księża Michał Macherzyński - Zahir i Dariusz Gadomski - Abbuna, oraz Miejskie Centrum Kultury w Tychach. Patronat honorowy nad imprezą objął Prezydent Miasta Tychy Pan Andrzej Dziuba.

X Wilkowyjskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - wyjazd parady - 01.05.201 · fot. Andrzej Grynpeter


ups / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.