tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2019
  • 3 maja 2019

Trzej mężczyźni oszukali kobietę podczas rozmieniania banknotu

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa polegającego na doprowadzeniu kobiety do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

mężczyźni
fot. KMP Tychy


W dniu 27 marca 2019r. w jednym ze sklepów w Tychach na ul. Towarowej nieznani sprawcy doprowadzili kobietę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem podczas rozmieniania banknotu 500 zł.

W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości mężczyzn prezentowanych na zdjęciu.

Mężczyźni byli ubrani w jasne spodnie, czarne kurtki, jeden z nich na głowie czapkę z daszkiem, kolejny ubrany w spodnie koloru ciemnej zieleni, czarna kurtka.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają mężczyzn, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

ab / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.