tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2019

Wypadek na DK-1 w Kobiórze. Ciężarówka zderzyła się z osobówką

W piątek, 26 kwietnia około godziny 9:20 na DK-1 w Kobiórze doszło do zdarzenia drogowego. Na jezdni w stronę Katowic w okolicach stacji paliw BP zderzyły się dwa pojazdy: ciężarowy MAN i osobowa Toyota. Na miejscu interweniują wszystkie służby ratunkowe.Zablokowany jest lewy pas ruchu. Z informacji jakie przekazał nam przed momentem sierż. sztab. Szymon Czysz z KPP w Pszczynie wynika, że na miejsce został zadysponowany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. W czasie interwencji latającej karetki, niewątpliwie droga będzie zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin!

AKTUALIZACJA 9:55 - Śmigłowiec LPR został zawrócony do bazy ze względu na opanowaną sytuację na miejscu zdarzenia. Zablokowany jest lewy pas ruchu w stronę Tychów i ta sytuacja potrwa dłuży czas. Droga mocno się korkuje.

Wkrótce więcej informacji.

sid / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.