tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2019

Podsumowanie 17 dnia strajku. Z protestu wycofały się dwie szkoły

Spośród 54 placówek na dzień dzisiejszy nie strajkuje 7. Do pięciu placówek, które w ogóle nie przystąpiły do strajku (Zespół Szkół Muzycznych, Szkoła Podstawowa nr 36, Przedszkole nr 1, 18 i 19) dołączyło III Liceum Ogólnokształcące i Przedszkole nr 11 im. Jana Brzechwy.

oświata, szkoła, edukacja
fot. Michał Janusiński / UM Tychy


Z informacji Miejskiego Centrum Oświaty wynika, że w 30-tu tyskich szkołach strajkowało dziś 741 nauczycieli, „gotowość do pracy” wyraziło dziś 299 osób. W 14 przedszkolach do strajku przystąpiło 134 osób, „gotowość do pracy” wyraziło 21 nauczycieli. W szkołach przebywało dziś w sumie 324 uczniów, a do przedszkoli rodzice przyprowadzili 446 dzieci.

Spośród 54 placówek na dzień dzisiejszy nie strajkuje 7. Do pięciu placówek, które w ogóle nie przystąpiły do strajku ( Zespół Szkół Muzycznych, Szkoła Podstawowa nr 36, Przedszkole nr 1, 18 i 19) dołączyło III Liceum Ogólnokształcące i Przedszkole nr 11 im. Jana Brzechwy.

ab / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.