tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2019

Spędź wymarzone wakacje w Grecji lub Maroku

Materiał partnera:

Święta, święta i po świętach, co oznaczać może tylko jedno - do wakacji pozostało naprawdę niewiele czasu. To odpowiedni czas, żeby na poważnie zastanowić się nad kierunkiem wypoczynku i nie stresować się na kilka chwil przed wyjazdem. Jakie miejsca są popularne w tym roku?

  • Zwiedź malowniczą Grecję
  • Egzotyczne Maroko na wyciągnięcie ręki


Do niezwykle popularnych miejsc wśród turystów, jakimi bez wątpienia od kilku lat jest Turcja, Egipt czy Chorwacja, powoli dołącza znana ze swoich antycznych zabytków Grecja oraz przepiękne, malownicze i mistyczne Maroko. Co wyróżnia te dwa kierunki, zapowiadające się na prawdziwe hity tego sezonu wakacyjnego?

Zwiedź malowniczą Grecję

Bajkowe piaszczyste plaże, pogoda, która nigdy nie spłata nam figla oraz zabytki kultury antycznej na wyciągnięcie ręki to zdecydowanie jedne z największych atutów Grecji. Jeśli dorzucimy do tego możliwość nurkowania w krystalicznie czystych wodach, bardzo bogatą bazę hoteli z opcją all inclusive oraz przepiękne krajobrazy to otrzymujemy propozycję, która warta jest rozważenia.

Chcąc otrzymać najlepsze oferty (a także wyloty last minute), warto odwiedzić stronę biura podróży Dreamtours, gdzie pod linkiem https://dreamtours.pl/wakacje/grecja, otrzymamy wszystkie możliwości spędzenia czasu w słonecznej Grecji. Warto zaznaczyć, iż większość wylotów odbywa się z polskich lotnisk, co powinno być sporym plusem przy wyborze destynacji podróży.

Egzotyczne Maroko na wyciągnięcie ręki


Jeśli mowa o egzotyce i żarze lejącym się z nieba, na myśl natychmiast przychodzi gorąca Afryka. Wspaniałe plaże, ciągnące się po sam horyzont pustynie czy gwarne targowiska pełne serdecznych ludzi - wszystko to znajdziemy w niesamowitym Maroku.

Będąc na miejscu, możemy skorzystać z licznych oferty wycieczek objazdowych, które z pewnością pozwolą nam jeszcze lepiej poznać miejsce, mogące z powodzeniem posłużyć za tło wydarzeń do opowieści z „Księgi tysiąca i jednej nocy”. Biorąc pod uwagę, że do wakacji nie pozostało wiele czasu, warto już teraz wejść na https://dreamtours.pl/wakacje/maroko, gdzie wśród ofert Dreamtours znajdziemy niezwykle ciekawe opcje wyjazdu do przepięknego Maroko.

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się postawić na Grecję, Maroko czy inne popularne wśród turystów w tym sezonie kierunki, każda wizyta na stronie https://dreamtours.pl/ powinna rozwiać nasze wszelkie wątpliwości. Biuro podróży oferuje naprawdę całą gamę możliwości wakacyjnych, więc każdy powinien natrafić tam na coś, co przypadnie mu do gustu.