tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2019

Motocykliści chcieli uniknąć kontroli drogowej i próbowali uciec policji

Tyscy policjanci zatrzymali w pościgu dwóch motocyklistów, którzy próbowali uniknąć kontroli drogowej. Mężczyźni nie stosowali się do przepisów ruchu drogowego, a co gorsza nie zatrzymali się do kontroli.

W minioną sobotę tyscy policjanci otrzymali informację o prowadzonym pościgu za dwoma motocyklistami, którzy na terenie Pszczyny nie zatrzymani się do kontroli drogowej. W pościg włączyli się policjanci z wydziału ruchu drogowego tyskiej komendy. Dwóch motocyklistów nie stosowało się do przepisów ruchu drogowego oraz nie reagowali na sygnały świetlne i dźwiękowe.

Ucieczka piratów drogowych zakończyła się zatrzymaniem na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany, gdzie obowiązuje zakaz ruchu. Policjanci potwierdzili trzeźwość dwóch 37-latków, jednak sytuacje jakie stworzyli niebezpieczną jazdą były ogromnym zagrożeniem dla nich oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Mężczyźni odpowiedzą za brawurową jazdę oraz nie zatrzymanie się do kontroli drogowej. Sprawę prowadzą policjanci z Pszczyny. O losie motocyklistów zdecyduje prokurator i sąd. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

ab / tychy.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.