tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 kwietnia 2019
  • 27 kwietnia 2019

Strefa kibica w Gemini Park. Przedsmak Mistrzostw Świata U20

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Za nami:

Drużynowy Turniej Konsolowy, wystawa zdjęć, piłkarskie stanowiska VR, konkursy i malowanie twarzy czeka na klientów tyskiej galerii handlowej, którzy w sobotę 27 kwietnia wybiorą się na zakupy. Event promuje zbliżające się Mistrzostwa Świata U-20, które odbędą się m.in. w Tychach.

Coraz mniej czasu zostało do FIFA U-20 World Cup w Tychach. Do miasta przyjadą zawodnicy będący przyszłością piłki nożnej - to w trakcie tego turnieju pokazali się światu Messi, Aguero czy… Maradona.

Zanim na Stadionie Miejskim w Tychach zabrzmi pierwszy gwizdek (24 maja zagrają Katar z Nigerią), kibice zostaną zaproszeni do Strefy Kibica w Gemini Parku. Na miejscu będą czekać na nich konkursy z nagrodami, strefa rozszerzonej rzeczywistości, wystawa prezentująca zdjęcia z Mistrzostw Europy U21 przed dwoma laty, malowanie twarzy, a także piłkarskie rozgrywki na konsoli.

W ramach Drużynowego Turnieju Konsolowego chętni zagrają mistrzostwa świata w grę FIFA19 w dwuosobowych drużynach. Turniej rozpocznie się losowaniem drużyn narodowych i odbędzie się metodą playoff, czyli przegrana para odpada. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody (bony zakupowe na 500 zł dla zwycięskiej pary!)

Aby się zapisać, wystarczy napisać wiadomość do strony Młodzi Mistrzowie w Tychach na Facebooku (www.facebook.com/mistrzowietychy) i podać dane osób z drużyny. Uwaga! Warto się pospieszyć, gdyż liczba miejsc jest ograniczona - organizatorzy przewidują udział 32 drużyn. Szczegółowy regulamin turnieju na fanpejdżu.

ab / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj