tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2019

[ZDJĘCIA] Mistrzowska feta hokeistów GKS-u Tychy

We wtorek hokeiści GKS-u Tychy świętowali razem z kibicami zdobycie tytułu Mistrza Polski. Wcześniej odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezes i trenera Tyszan.

Mistrzowska feta hokeistów GKS-u Tychy - 16.04.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


- Sezon był wyjątkowy z kilku powodu, nie udało nam się go skończyć na pierwszym miejscu, przegraliśmy decydujący mecz z Katowicami. Graliśmy, wymagający długi Play Off, zagraliśmy rekordowe 22 spotkania - mówi Prezes Tyskiego Sportu.

Andriej Gusov, trener GKS-u Tychy, zdementował informację o swoich przenosinach do Nowego Targu.

- Chodzą jakieś plotki, że jestem już w Nowym Targu. Mam podpisany kontrakt z tamtego roku na dwa lata, jeśli drużyna zdobyła Mistrzostwo Polski, to ten kontrakt się przedłuża i proszę powiedzieć kibicom, że jestem w tej chwil zakontraktowany. Mam oferty, nie będę kłamał, ale nie są one z Polski - mówił Andriej Gusov. - Już myślę o następnym sezonie. Jeśli wygraliśmy w sobotę, już od niedzieli rano myślałem-jak kto z kim. Dziś nowy dzień i wierzę, że działacze myślą na temat nowego sezonu, selekcji, wzmocnienia naszej drużyn na temat rozgrywek - dodał szkoleniowiec tyszan.

Konferencja prasowa - 16.04.2019 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Po południu hokeiści przejechali ulicami Tych, prezentując puchar. Na koniec spotkali się z kibicami GKS-u pod Stadionem Miejskim.

ab, Tomasz Gonsior / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.