tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 kwietnia 2019

Kolejna oferta pomocy dla rodziców dzieci w czasie strajku

W zawiązku z trudną sytuacją rodzin w okresie ogólnopolskiego strajku nauczycieli Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Sportowe "SportArt" udostępni 25 miejsc dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w dniach 15 kwietnia do 26 kwietnia w godzinach od 8 do 13.

Zapewnienie w tym okresie opieki ma charakter dyżuru i nie stanowi formy stałej opieki. Dyżur jest sprawowany bezpłatnie. W powyższych godzinach zapewnione zostaną 3 posiłki, których koszt wynosi 12 zł/dzień.

Pomoc skierowana jest do najbardziej potrzebujących i ma charakter opieki dyżurnej, a nie stałej formy wychowania przedszkolnego. Zapewniona będzie całość pomocy organizacyjnej, w tym kadra pedagogiczna i wyżywienie. Zgłoszenia będą przyjmowane w dniu poprzedzającym każdy dzień dyżuru w godzinach od 8 do 12. Obowiązuje kolejność zgłoszeń telefonicznych, pod numerem telefonu 32 749 73 33.

ab / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.