tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 kwietnia 2019

"T jak Talent" - konkurs dla uzdolnionych dzieci i młodzieży

Stowarzyszenie na Rzecz Pomocy i Rozwoju Integracyjnej Szkoły Podstawowej nr 5 w Tychach "Piątka Dzieciom" we współpracy z Miejskim Centrum Kultury organizuje już po raz ósmy konkurs dla dzieci i młodzieży "T jak Talent".

Konkurs organizowany jest w ramach Tyskich Inicjatyw Kulturalnych i ma na celu stworzenie przestrzeni, w której dzieci i młodzież będzie mogła zaprezentować szerszej publiczności swoje niecodzienne talenty i umiejętności taneczne, wokalne, akrobatyczne i inne.

Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-IV szkół podstawowych oraz klasy V-VIII SP + klasy gimnazjalne.

Finał odbędzie 24 maja w Zespole Szkół Muzycznych w Tychach, a zgłoszenia do 13 maja. Mamy więc bardzo mało czasu.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem oraz linkiem do formularza zgłoszeń na stronie piatkadzieciom.wordpress.com/2019/04/07/kolejna-edycja-t-jak-talent/ lub na stronie Facebook’owej Stowarzyszenia „Piątka Dzieciom”.

ab / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.