tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 kwietnia 2019

Po co kupować przestrzeń biurową? Lepiej ją wynająć!

Materiał partnera:

Czasami jest tak, że po prostu potrzebujemy jakiejś przestrzeni na potrzeby naszej firmy czy też przedsiębiorstwa.

Po co kupować przestrzeń biurową? Lepiej ją wynają


Co się daje, to raczej kupujemy, ale jeśli jesteśmy dość małym podmiotem i nie chcemy zaczynać od kupowania wielkiego biura, to możemy pozwolić sobie na wynajem lokali. Tychy są miejscem, w którym można naprawdę zacząć spory biznes, bowiem znajdujemy się w aglomeracji górnośląskiej, a to oznacza, że stanowimy część sporego, przemysłowego wręcz okręgu, w którym tworzenie własnego biznesu jest czymś naturalnym, pożądanym i wspieranym. W związku z tym na pierwsze biura Tychy będą doskonałą lokalizacją. Możemy tam sobie urządzać wszystko według własnego widzimisię, dzięki czemu będziemy na przyszłość wiedzieli, jak urządzić własne biuro, kiedy już wszystko będzie stało na miejscu.

Wynajmij sobie biura, miej spokójNie wszystkich stać na to, by od razu wykupić większy lokal. Jest to oczywiste, dopiero w latach dziewięćdziesiątych działo się cokolwiek, co mogło nam pozwolić na kupowanie przestrzeni za grosze. Teraz ceny lokali poszybowały tak mocno w górę, że na zakup takowych mogą pozwolić sobie dopiero większe firmy.

Jeśli o większych firmach mowa: wy również nie musicie od razu wykupywać dużych lokali pod biura, jeśli chcecie gdzieś otworzyć niewielką filię. Tychy to lokalizacja na to, żeby stworzyć na razie jakąś niewielką przestrzeń, która dopiero zacznie zarabiać sama na siebie. Wykupywanie dużej przestrzeni pod biura, których na razie nie chcemy używać, mija się z celem. To doskonały pomysł na to, żeby stworzyć swego rodzaju próbne biuro, które posłuży nam do testów. Dowiemy się w ten sposób, czy filia w Tychach naprawdę będzie działać. Poza tym jest to rozwiązanie dużo tańsze niż kupowanie i utrzymywanie oraz remontowanie czegoś nowego.

A może tak zrobić konferencję?Czasami jest również i tak, że chcemy przedstawić nasze pomysły szerszemu gronu. W tym celu przydają się sale konferencyjne. Tychy to świetna lokalizacja w aglomeracji górnośląskiej, przyjadą przecież ludzie z Katowic, Gliwic czy Zabrza i będą słuchać tego, co mamy do powiedzenia. W ten sposób wyrobimy również markę naszej firmy, otwartej na nowe rozwiązania i chętnej do współpracy ze wszystkimi. Sprawimy również, że inni podzielą się z nami swoimi ideami na działanie rzeczy, którymi się zajmujemy. Taka konferencja zbliża ludzi i sprawia, że są oni bardziej chętni do współpracy z nami. Warto się czymś takim zainteresować, jeśli poważnie myślimy o rozwoju firmy i o tym, by zaistniała na większym rynku.