tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2019
  • 17 maja 2019

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet przy Auchan

Za nami:

16 i 17 maja przy sklepie Auchan zapraszamy tyszanki w wieku 50-69 lat na bezpłatną mammografię w ramach Populacyjnego Wczesnego Wykrywania Raka Piersi.

Mobilna pracownia mammograficzna będzie oczekiwała na tyszanki 16 maja od 10.00 do 17.00 i 17 maja od 8.00 do 16.00 przy sklepie Auchan, Aleja Bielska 107.

Do badania uprawnione są panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone, nie są leczone z powodu raka piersi a także:
  • nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy,
  • lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.


Aby uniknąć oczekiwania w kolejce oraz sprawdzić uprawnienie do badania prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 586-662-444 lub na www.mammo.pl/formularz.

Przy rejestracji telefonicznej NFZ wymaga weryfikacji uprawnień do badania na podstawie podanego numeru PESEL. Prosimy o przygotowanie dowodu osobistego przed połączeniem telefonicznym. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego.

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w maju

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.