tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2019
  • 9 kwietnia 2019

W Szpitalu Wojewódzkim będzie można skorzystać z Poradni Chorób Sutka

Od 9 kwietnia w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez będzie działać Poradnia Chorób Sutka. Poprowadzi ją lek. Dariusz Giełzak, specjalista chirurgii ogólnej i medycyny ratunkowej.

W Szpitalu Wojewódzkim będzie można skorzystać z P
W Szpitalu Wojewódzkim będzie można skorzystać z Poradni Chorób Sutka · fot. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp. z o.o.


Doktor Giełzak od lat zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób sutka. Wykonuje ultrasonografię piersi, biopsję cienko- i gruboigłową guzów piersi oraz zabiegi operacyjne.

Pacjentki poradni, która - przynajmniej na początku - będzie działać na zasadach komercyjnych, mogą w razie potrzeby korzystać także z zaplecza diagnostyczno-leczniczego szpitala w postaci m.in. Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej oraz Pracowni Mammografii, umożliwiającej wykonywanie badań stosowanych w diagnostyce gruczołu piersiowego.

Zapisy do poradni, która będzie działać we wtorki od 14.00 do 18.00, przyjmowane są pod nr. tel. 887-377-818.

BM / tychy.info
źródło: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp z o. o./Facebook

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.