tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2019

Kobieta przechodziła z wózkiem przez pasy, niemal została potrącona

Tyscy policjanci poszukują świadków niebezpiecznej sytuacji na drodze. Kobieta przechodząca z wózkiem przez przejście dla pieszych niemalże została potrącona przez kierującego toyotą. Sprawę policjantom z zespołu wykroczeń zgłosił kierujący, który widział zdarzenie. Pieszą oraz osoby, które wiedzą coś na ten temat, prosimy o pilny kontakt z tyskimi policjantami.

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia, do którego doszło 25 marca około godziny 10.00 na al. Bielskiej w Tychach na wysokości Zespołu Szkół nr 4. Zgłoszenie policjanci otrzymali od kierującego, który widział całe zajście. Wynikało z niego, że kierujący pojazdem marki Toyota Yaris koloru srebrnego, jadąc w kierunku Kobióra ominął pojazdy, które zatrzymały się na lewym pasie ruchu przed oznakowanym przejściem dla pieszych, celem ustąpienia pierwszeństwa kobiecie z wózkiem. Piesza zmuszona była do zatrzymania się, by uniknąć potrącenia. Kierowca Toyoty oddalił się w kierunku ul. Jaśkowickiej.

Prosimy wszystkich świadków, a także kobietę, która wówczas przechodziła z wózkiem przez przejście dla pieszych o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, al. Bielska 46, pokój nr 38, tel. 325-62-67 lub 325-62-68.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.