Reklama

Wiadomości

  • 24 marca 2019
  • wyświetleń: 943

Sprawdź terminy odbioru odpadów na swoim telefonie

Master zachęca do zainstalowania darmowej aplikacji mobilnej „EcoHarmonogram”, która umożliwia łatwy dostęp do zawsze aktualnego harmonogramu odbioru odpadów z konkretnej ulicy.

EcoHarmonogram
Sprawdź terminy odbioru odpadów na swoim telefonie · fot. BM / tychy.info


Eco Harmonogram to darmowa aplikacja mobilna, która umożliwia mieszkańcom gminy łatwy dostęp do zawsze aktualnego harmonogramu wywozu odpadów oraz do różnego rodzaju dodatkowych informacji i powiadomień związanych z odpadami.

Aplikacja stanowi również przewodnik po eko-edukacji. Dzięki mobilnej usłudze „EcoHarmonogramu” na bieżąco możliwe jest powiadamianie o zbliżających się terminach odbioru odpadów.

harmonogram odbioru odpadów na telefon


Przystąpienie do usługi jest bardzo proste. Szczegółowy opis oraz instrukcję można znaleźć w zakładce Harmonogramy na stronie spółki Master oraz można sprawdzić wywóz wybierając swoją miejscowość. - Pobranie aplikacji przez jak największą ilość mieszkańców, z pewnością wpłynie pozytywnie na właściwe postępowanie z odpadami - zapewnia Master.

Instalacja Aplikacji Eco Harmonogram

EcoHarmonogram można zainstalować na smartfonie:
  • wystarczy wejść na swoim smartfonie do sklepu z aplikacjami,
  • wyszukać aplikację EcoHarmonogram i kliknąć zainstaluj,
  • aplikacja jest bezpłatna.
harmonogram odbioru odpadów na telefon

BM / tychy.info

źródło: Master

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.