Reklama

Wiadomości

  • 10 marca 2019
  • 23 marca 2019
  • wyświetleń: 2354

Wspomóż Tyskie Lwy w wyjeździe na turniej do Szwajcarii

Drużyna Tyskich Lwów z roczników 2006/2007 pod koniec marca wybiera się do Szwajcarii na Turniej Rabbit Cup. Koszty wyjazdu są wysokie, dlatego rodzice zwrócili się o pomoc do ludzi dobrej woli i sympatyków hokeja na lodzie, aby pomogli spełnić marzenia chłopców.

Turniej odbywa się w dniach 29-31 marca. Koszt takiego wyjazdu wynosi ok. 18.000 zł i na ten moment spoczywa na barkach rodziców. - Zakładając, że jedzie 17-stu zawodników, to na osobę jest to koszt ok. 1050 zł. Sam transport kosztuje 12.000 zł. Pozostała kwota to koszty zakwaterowania, wyżywienia - czytamy na stronie zbiórki.

- Rodzice dla swoich dzieci zrobią wszystko, ale koszty ich marzeń są bardzo wysokie, także tutaj zwracamy się o pomoc ludzi dobrej woli, sympatyków hokeja na lodzie etc., aby pomogli spełnić marzenia naszych chłopców i pomogli im robić to, co kochają, czyli GRAĆ W HOKEJA z rywalami na najwyższym poziomie - apelują rodzice młodych hokeistów.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.