tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 marca 2019
  • 10 marca 2019

Wodny plac zabaw w Paprocanach przejdzie lifting

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nadejdą słoneczne dni i coraz wyższe temperatury. To wszystko oznacza, że już za kilka miesięcy będzie można ponownie skorzystać z bogatej oferty Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany. Aby sezon był jeszcze bardziej udany, Urząd Miejski zaplanował remont wodnego placu zabaw.

Wodny plac zabaw w Paprocanach
Wodny plac zabaw w Paprocanach · fot. MOSiR


- W trakcie wizji przeprowadzonej na obiekcie we wrześniu 2018 r., stwierdzono zły stan nawierzchni bezpiecznej w postaci odspojeń od podłoża. Wykonana odkrywka wykazała, że warstwa profilująca pod nawierzchnią poliuretanową została wykonana z niewłaściwego materiału i uległa degradacji, w związku z czym nawierzchnia w całości kwalifikuje się do wymiany - czytamy w ogłoszeniu zamówienia.

Przedsięwzięcie polegało będzie na remoncie nawierzchni bezpiecznej w niecce wodnego placu zabaw. Z uwagi na zły stan techniczny warstwy profilującej, zaprojektowano wymianę całej warstwy wykończeniowej wraz z warstwą wyrównawczą.

Zakres prac zleconych przez Urząd obejmuje m.in. demontaż nawierzchni niecki wraz z warstwą profilującą, wykonanie nowej warstwy profilującej oraz wykonanie nowej nawierzchni bezpiecznej w niecce placu zabaw. Na wykonanie remontu wykonawca będzie miał czas od podpisania umowy do 31 maja.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.