tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 grudnia 2018
  • 31 grudnia 2018

Ze sklepu przy al. Bielskiej skradziono elektronarzędzia

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży w jednym ze sklepów na al. Bielskiej. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Ze sklepu przy al. Bielskiej skradziono elektronarzędzia · fot. KMP Tychy


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło 28 listopada w jednym ze sklepów przy al. Bielskiej w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży elektronarzędzi o łącznej wartości ponad tysiąc złotych. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym policjanci zwracają się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tego mężczyzny.

Rysopis: mężczyzna włosy bardzo krótkie, zarost na twarzy, ubrany w kurtkę koloru jasnozielonego z kapturem, spodnie niebieskie typu jeans, plecak koloru białego ze znakiem „puma”.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 325-62-30 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.