tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2018
  • 28 grudnia 2018

[ZDJĘCIA] Wypadek w lesie kobiórskim. Nie żyją dwie osoby

W czwartek, 27 grudnia około godziny 14.30 w lesie kobiórskim doszło do wypadku. Niestety, w jego wyniku jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Kobieta, jadąca drugim samochodem, zmarła w szpitalu.

Śmiertelny wypadek na granicy Tychów i Kobióra - 27.12.2018 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło na granicy Tychów i Kobióra. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 71-letni mężczyzna kierujący Suzuki najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszała się 71-letnia kobieta kierująca Hondą. W wyniku czołowego zderzenia jeden z pojazdów wpadł do rowu. Przybyli na miejsce strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych przystąpili do wykonania dostępu do osób poszkodowanych.

Ratownicy nie stwierdzili funkcji życiowych u kierowcy Suzuki, dlatego przystąpili, wraz ze strażakami, do czynności ratunkowych. Niestety, pomimo podjętej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Po kilkunastu minutach strażakom udało się wydobyć z wraku Hondy poszkodowaną kobietę. 71-latka w ciężkim stanie została przetransportowana karetką pogotowia do szpitala, gdzie mimo wysiłku lekarzy zmarła.

Śmiertelny wypadek na granicy Tychów i Kobióra - 27.12.2018
Śmiertelny wypadek na granicy Tychów i Kobióra - 27.12.2018 · fot. nadesłane przez czytelnika


W związku ze śmiertelnym skutkiem tego zdarzenia na miejsce wezwany został policyjny technik, grupa dochodzeniowo - śledcza KMP Tychy oraz prokurator. Na miejsce dodatkowo przybyła grupa operacyjna KM PSP Tychy. Prokurator zarządził sekcję zwłok kierowcy Suzuki, która ma wyjaśnić przyczyny jego śmierci. Pojazdy zostały zabezpieczone i odholowane przez pomoc drogową.

Ruch w miejscu wypadku był całkowicie zablokowany. Na czas działań objazdy zostały wyznaczone trasą DK 1 oraz drogą wojewódzką przez Wyry, Gostyń i Mikołów (DK 44). Działania służb na miejscu wypadku zakończone zostały około godziny 19.30. Tyscy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dochodzenie w sprawie tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

BM, sid / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.