tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 grudnia 2018

Niemiecka sieć sklepów TEDi debiutuje w Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj

Do grona najemców Gemini Park Tychy dołączyła dynamicznie rozwijająca się w Polsce niemiecka sieć sklepów TEDi.

TEDi zainwestowała w powierzchnię w Gemini Park. Niemiecka sieć otworzyła właśnie swój pierwszy sklep w Tychach. Nowy najemca zajął lokal mający niemal 760 m kw. To już drugi sklep Grupy Tengelmann w tyskiej galerii. Od marca na powierzchni prawie 550 m kw. działa tutaj także KiK.

W ofercie nowego sklepu klienci galerii znajdą m.in. sprzęt gospodarstwa domowego, w tym m.in. przybory kuchenne, garnki czy wyroby szklane i ceramiczne, dekoracje i upominki, materiały biurowe i DIY, produkty dla majsterkowiczów oraz drobną elektronikę.

W TEDi znaleźć można także artykuły drogeryjne, produkty dla zwierząt (np. miski i kości do żucia), zabawki, w tym produkty licencjonowane oraz akcesoria np. szaliki, czapki czy getry. W sklepie nie brakuje także produktów dla pasjonatów ogrodnictwa, a sezonowo można znaleźć artykuły rekreacyjne.

- Otwarcie TEDi poszerza naszą ofertę. Klienci galerii zyskują dostęp nie tylko do coraz popularniejszego w Polsce sklepu, ale przede wszystkim do tysięcy produktów, jakie oferuje niemiecka sieć. Galeria zyskuje z kolei kolejne atrakcyjne miejsce, które przyciąga na zakupy klientów z całego regionu - mówi Tomasz Misztalewski, dyrektor Gemini Park Tychy.

Jak podkreślają przedstawiciele obiektu, to już 6 otwarcie nowego sklepu od otwarcia samej galerii w marcu br. roku. W ostatnich miesiącach do grona najemców dołączyły m.in. New Yorker, Pierre Cardin, Cortland i Reporter Young. Dzięki TEDi-emu Gemini Park poszerza kilka segmentów swojej oferty.

Nowy sklep umacnia m.in. ofertę wyposażenia wnętrz i dekoracji dostępną w galerii. Już dziś, włącznie z TEDi, składa się na nią aż 9 punktów. Swoje sklepy w obiekcie mają m.in. Jysk, TK Maxx, Komfort, Pepco, Homla, Home&You oraz Home&Deco. Ale zyskuje nie tylko oferta „home”.

Z racji drobnej oferty elektronicznej w TEDi, od teraz w galerii można znaleźć teraz także szerszą ofertę multimediów. Większy wybór mają także właściciele czworonogów. Po Maxi Zoo, TEDi to drugi punkt z produktami dla pupili. Nowo otwarty sklep dopełnia także ofertę modową, a zwłaszcza ofertę akcesoriów.

TEDi to także kolejny sklep w Gemini Park z produktami w przystępnej cenie. - Sklep idealnie wpisuje się w naszą filozofię rodzinnej galerii podręcznej i sąsiedzkiej. Daje on możliwość zrobienia bardzo różnych zakupów w jednym miejscu osobom w różnym wieku i z różnymi potrzebami. Co więcej, oferta sklepu sprawia, że propozycja całej naszej galerii staje się jeszcze bardziej przystępna dla osób o bardzo zróżnicowanym portfelu - dodaje Misztalewski.

Zdaniem przedstawicieli galerii, to właśnie ta dywersyfikacja jest atutem Gemini Park. - Wciąż pracujemy nad tym, aby oferta była atrakcyjna dla każdego członka rodziny, czyli zarówno dla dziecka, nastolatka, osób dorosłych i seniorów. Pod tym kątem też dobieramy najemców - mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzająca Gemini Holding.

- Komercjalizacja Gemini Park odbywa się w wielokierunkowo. Z jednej strony pozyskujemy do współpracy znane marki odzieżowe, polskie i zagraniczne, a także popularne marki z takich segmentów jak np. zdrowie i uroda, gastronomia czy elektronika, rozwijając przy tym koncepcję rodzinnej galerii podręcznej zaspokajającej różne potrzeby od mody po usługi - mówi.

- Z drugiej jednak strony nastawiamy się także na sklepy z bardzo zróżnicowaną i przystępna ofertą, które są rozpoznawalne i lubiane przez klientów na lokalnym rynku. Dlatego kompletując tenant-mix sięgamy także po takie brandy jak Pepco, KiK, Biedronka, Hebe, czy ostatnio TEDi - mówi Malcharek.

Gemini Park Tychy to pierwsza tak duża galeria handlowa w Tychach. Na powierzchni 36,6 tys. m kw. znaleźć można dziś blisko 130 sklepów, restauracji i kawiarni oraz punktów usługowych. Otwarta w marcu 2018 roku galeria jest już w ponad 95% skomercjalizowana. Kolejne otwarcia centrum handlowe planuje na I kwartał 2019 r.

BM / tychy.info
źródło: Gemini Park Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gemini Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gemini Park Tychy" podaj