tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 27 grudnia 2018

Tajemnicza śmierć 64-latka na Mąkołowcu. Policja prowadzi śledztwo

Tyscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 64-latka. Śledczy nie wykluczają, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby. Policjanci przesłuchują świadków i gromadzą materiał dowodowy w sprawie.

W niedzielę, 23 grudnia około godziny 18.00 dyżurny tyskiej komendy został zaalarmowany o tym, że w jednym z domów na Mąkołowcu mężczyzna potrzebuje pomocy. Na miejscu, oprócz zgłaszającego, policjanci zastali załogę pogotowia ratunkowego. Niestety lekarz stwierdził zgon 64-letniego tyszanina. Mężczyzna miał obrażenia głowy, dlatego śledczy nie wykluczają, że do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Na miejscu obecna była grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator, który zarządził sekcję zwłok. Policjanci cały czas gromadzą materiał dowodowy oraz przesłuchują świadków. Badanie trzeźwości 38-letniego zgłaszającego wykazało u niego 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy i pozostaje do dyspozycji prokuratora. Szczegółowe okoliczności śmierci 64-latka wyjaśni śledztwo, prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.