tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 21 grudnia 2018

[ZDJĘCIA] Fatalny dzień na drogach. Seria kolizji w Tychach

Czwartek, 20 grudnia był fatalnym dniem na tyskich drogach. Tylko w godzinach popołudniowych odnotowano sześć kolizji.

Osobówką uderzył w bariery na Piłsudskiego - 20.12.2018 · fot. 112Tychy


Około godziny 13.35 na ulicy Piłsudskiego, w rejonie skrzyżowania z ulicą Paprocańską, doszło do zdarzenia drogowego. Na pasie w kierunku terenów przemysłowych kierujący samochodem osobowym SAAB utracił panowanie nad swoim pojazdem i najpierw uderzył w betonowe bariery oddzielające pasy ruchu, a następnie w bariery energochłonne, które uchroniły go od uderzenia w słup trakcji trolejbusowej. Kierowcy osobówki nic się nie stało. Utrudnienia w ruchu w miejscu zdarzenia trwały ponad półtorej godziny. Uszkodzony pojazd został odholowany, a strażacy uporządkowali pas drogi.

Zdarzenia drogowe na ul. Lokalnej - 20.12.2018 · fot. 112Tychy


Zaledwie 40 minut później na wysokości bramy oczyszczalni ścieków przy ulicy Lokalnej samochód osobowy Fiat wjechał do rowu. Kierowcy nic się nie stało. Na miejsce zdarzenia dojechał członek rodziny mężczyzny. W tył Opla Corsy, którym przyjechał jeden z rodziców, wjechał kolejny Opel. Ze wstępnych informacji wynika, że dwie osoby pojechały do szpitala na dokładniejsze badania.

Osobówka uderzyła w betonowe bariery na ul. Piłsudskiego - 20.12.2018 · fot. 112Tychy


Kolejne zdarzenie, które miało miejsce ok. godz. 16.00, odnotowano ponownie na ulicy Piłsudskiego, w rejonie skrzyżowania z ulicą Paprocańską. Kierująca osobowym Peugeotem utraciła panowanie nad swoim pojazdem i uderzyła w betonowe bariery. Kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń. Uszkodzony pojazd został zepchnięty na pobliski pas zieleni, a następnie strażacy zneutralizowali plamę płynów eksploatacyjnych.

Zderzenie dwóch osobówek na ul. Towarowej - 20.12.2018 · fot. Loska Pomoc Drogowa / 112Tychy


Dwa zdarzenia odnotowano także na ulicy Towarowej. Najpierw, około godziny 16.30, na wysokości wjazdu na parking marketu Tesco, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Wyjeżdżająca z parkingu kierująca Peugeotem wymusiła pierwszeństwo przejazdu na kierowcy Opla, który jechał w kierunku Gemini Park. W wyniku zdarzenia uszkodzone pojazdy zablokowały częściowo drogę. Uczestnicy zdarzenia zdecydowali się na spisanie oświadczenia.

Osobówką uderzył w słup trakcji trolejbusowej na ul. Towarowej - 20.12.2018 · fot. 112Tychy


Drugie ze zdarzeń miało miejsce w rejonie bramy wjazdowej do firmy Nexteer. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca osobowego Suzuki jadąc w kierunku centrum miasta, z niewyjaśnionych przyczyn, utracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w słup trakcji trolejbusowej urywając koło. Kierowca trafił pod opiekę ratowników medycznych.

Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności powyższych zdarzeń.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.