tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 21 grudnia 2018

Śmierć w Seicento. Policja podejrzewa zatrucie gazem

Policjanci z Tychów wyjaśniają okoliczności śmierci 69-latka, który znaleziony został w samochodzie na ul. Oświęcimskiej. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zatruł się gazem, kiedy ogrzewał się przy butli gazowej.

W czwartek około godziny 6.30 policjanci wraz z załogą pogotowia ratunkowego zastali na ul. Oświęcimskiej siedzącego w seicento mężczyznę. Niestety okazało się, że 69-latek nie żyje. Mundurowi znaleźli w samochodzie niewielką butlę gazową, dlatego nie wyklucza się, że mógł on zatruć się gazem. Prokurator zarządził sekcję zwłok, a policjanci wyjaśniają teraz pod jego nadzorem szczegóły okoliczności tego zdarzenia.

- Nadmierne stężenie wydobywającego się gazu w małych pomieszczeniach niesie ogromne zagrożenie zatrucia. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności zwłaszcza teraz, w okresie zimowym, kiedy dogrzewamy się paląc w kominkach czy piecach - zwracają uwagę policjanci.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.