tychy.info

Wiadomości

  • 21 grudnia 2018

Kupujesz bilety w Tychach? Oszczędzaj swój czas!

Artykuł sponsorowany:

Życie w mieście zmusza nas do codziennego przemieszczania się: czy to własnym samochodem, czy też komunikacją miejską. Dojazd do miejsca pracy, do szkoły czy na uczelnię może być kłopotliwy. Problematycznie bywa szczególnie wtedy, gdy chcemy dojechać gdzieś autobusem miejskim jednorazowo, nie posiadając biletu miesięcznego. Poszukujemy wtedy najbliższego kiosku czy biletomatu, by zakupić bilet uprawniający do przejazdu. Dziś możemy jednak nabyć bilet zdecydowanie szybciej, nawet w samym autobusie. Wystarczy skorzystać z mPay - aplikacji, która pozwala przy pomocy telefonu kupować bilety w Tychach i wielu innych miastach w Polsce.

Jak działa mPay?

Zakup biletów przez aplikację jest bardzo prosty. Intuicyjny interfejs szybko przeprowadzi nas przez proces zakupu. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy wybrać opcję kupowania biletu. Możemy wtedy wskazać rodzaj biletu (tak, aplikacja przewiduje bilety ulgowe), numer linii, a następnie sposób płatności. Aby zapłacić za bilet, możemy doładować wcześniej naszą portmonetkę w aplikacji albo połączyć ją z naszą kartą płatniczą, z której będą pobierane środki, kiedy będziemy chcieli kupić bilet w Tychach. Warto zaznaczyć, że bilety honorowane są przez KZK GOP, MZKP oraz MZK Tychy.

Nie jesteśmy więc skazani na korzystanie z aplikacji tylko w obrębie miasta. Czy używanie mPay jest bezpieczne? Jak najbardziej. Każdą transakcję potwierdzamy indywidualnym kodem PIN, dlatego nawet gdy telefon zostanie skradziony, nikt nie będzie w stanie korzystać z naszej wirtualnej portmonetki czy płacić przy pomocy połączonej z aplikacją karty.

Kupuj bilety w Tychach z mPay!

Dlaczego watro korzystać z mPay? To przede wszystkim rozwiązanie niezwykle wygodne! Aby dokonać zakupu wystarczy Ci smartfon i dostęp do internetu. Nie musisz przejmować się tym, że zgubisz bilet. W czasie kontroli masz dostęp do potwierdzenia zakupu w swoim smartfonie. Aplikacja działa również w niedzielę i święta, a więc wtedy, gdy zakup biletu w Tychach byłby utrudniony. Nie ma też potrzeby stać w kolejkach i szukać najbliższego punktu sprzedaży. Dziś wystarczy telefon, a zakupu dokonamy w kilka chwil.