tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 18 grudnia 2018

Ze sklepu przy Towarowej skradziono głośnik. Policja szuka sprawców

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży głośnika bezprzewodowego. Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Policjanci szukają sprawców kradzieży
Policjanci szukają sprawcy kradzieży · fot. KMP Tychy


Do zdarzenia doszło 28 listopada w jednym ze sklepów przy ul. Towarowej w Tychach. Nieustalony sprawca dokonał kradzieży głośnika bezprzewodowego. W toku prowadzonego postępowania wyszczególniono wizerunki osób, które mogą posiadać istotne w tej sprawie informacje.

Rysopis: mężczyzna w wieku około 18 lat, krótkie blond włosy zaczesane na prawą stronę, okulary. Ubrany w kurtkę długości ¾, koloru czarnego, pod spodem bluza koloru szarego z kapturem, spodnie jasnoniebieskie z szarym szerokim lampasem z zewnętrznej strony, czarne sportowe buty.

Drugi w podobnym wieku, krótkie blond włosy, ubrany w czarną kurtkę ¾ z kapturem obszytym brązowym futerkiem, czarne spodnie, buty sportowe.

Policjanci szukają sprawców kradzieży
Policjanci szukają sprawcy kradzieży · fot. KMP Tychy


Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 325-63-30, (32) 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997 lub 112.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.