tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 17 grudnia 2018

Pijany kierowca wypadł z drogi i dachował. Nie posiadał prawa jazdy

Tyscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę fiata. 51-letni mężczyzna wypadł z drogi i dachował. Jak się okazało w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu i nie posiadał żadnych uprawnień do prowadzenia pojazdów. Za jazdę w stanie nietrzeźwym grozi dwuletni pobyt w więzieniu.

Dachowanie osobówki na ul. Katowickiej - 16.12.2018 · fot. 112Tychy


W niedzielę, 16 grudnia około godziny 19.00 policjanci z tyskiej „drogówki” otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu na ul. Katowickiej w Tychach. Kierujący został zakleszczony w pojeździe. W wydostaniu się kierującemu pomógł przybyły na miejsce zastęp straży pożarnej. Jak się okazało, kierowca fiata punto był kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Nietrzeźwym okazał się 51-letni mieszkaniec Tychów. Mundurowi ustalili, iż mężczyzna nie posiada ponadto żadnych uprawnień do prowadzenia pojazdów. Na miejscu obecna była także załoga pogotowia ratunkowego, która przewiozła mężczyznę na badania. Na szczęście kierujący doznał jedynie niegroźnych obrażeń i nie było zdrowotnych przeciwwskazań do jego zatrzymania. 51-latek trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymanemu za jazdę na „podwójnym gazie” grozi kara nawet 2 lat więzienia.

BM / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.