tychy.info

Wiadomości

  • 16 grudnia 2018

Filtry do wody - czy są lepsze niż dystrybutory?

Materiał partnera:

Do tej pory zamawianie wody do biura kojarzyło się przede wszystkim z dystrybutorami z wymienną butlą. Jednak coraz częściej w przedsiębiorstwach można zobaczyć też inne rozwiązania. Jednym z bardziej interesujących pomysłów jest wynajem filtra do wody, który w prosty sposób może zaopatrzyć w nią całe biuro. Dowiedz się, jakie są zalety takiego rozwiązania i sprawdź, które urządzenie będzie najlepsze do Twojej firmy!

Whitepress


Filtr do wody - na czym polega jego działanie?


Filtry do wody zamawiane do biura to urządzenia niezwykle wygodne i praktyczne. Podłącza się je do bieżącego źródła, dzięki czemu każda osoba w firmie ma dostęp do świeżej wody przez cały czas. Montowany jest w nich najczęściej popularny filtr węglowy, choć spotkać można również mikronowe, produkowane między innymi przez uznaną firmę 3M. Te pierwsze z powodzeniem pozwolą usunąć z wody ołów i inne metale ciężkie oraz związki chloru, przy jednoczesnym zachowaniu wszelkich wartości odżywczych, a więc występujących w wodzie minerałów. Filtry mikronowe pomogą z kolei usunąć zanieczyszczenia o wielkości nawet 0,5 mikrona, w tym różnego typu pierwotniaki i cysty, groźne dla naszego zdrowia. Oczyści też wodę z wszelkiego typu osadów, a przy tym ją zmiękczy, zapewniając doskonały smak i przyjemność picia tego życiodajnego płynu.

W przypadku większości modeli filtr do wody pozwala uzyskać zarówno zimną, jak i ciepłą wodę, a niekiedy nawet gazowaną.

Filtr do wody czy dystrybutor?


Do tej pory najchętniej wybierane do firmy dystrybutory wody powoli zaczynają być wypierane przez filtry. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim w przypadku filtrów do wody do biura odchodzi konieczność wymiany i przechowywania butli. Są one raczej nieporęczne i nie dodają wnętrzu uroku, a przy tym niekiedy w przedsiębiorstwie po prostu brakuje miejsca na ustawienie pojemników do wymiany. Co więcej, są dosyć ciężkie, przez co pracownicy o mniejszej sile fizycznej nie będą mogli samodzielnie ich wymienić. Wynajem dystrybutora wiąże się również z określeniem zapotrzebowania na wodę w dłuższej perspektywie. A przecież jej spożycie w ciągu roku może się różnić, np. latem wypijamy jej znacznie więcej niż zimą.

Ogromnym plusem filtra jest również jego elegancki design, dlatego wybierany jest on przez przedsiębiorców ceniących gustowny wygląd wnętrza firmy, również ze względu na odwiedzających ją gości. Filtry bywają też wyposażone w więcej funkcji niż dystrybutory, np. wodę gazowaną. Lepiej sprawdzą się również na mniejszej przestrzeni, ze względu na możliwość wyboru kompaktowego, a przy tym niezwykle wydajnego modelu.


Jaki filtr do wody wybrać? Oferta Daru Natury


Dar Natury umożliwia swoim klientom wybór jednego z czterech filtrów do wody, pośród których każdy przedsiębiorca znajdzie odpowiedni dla siebie. W ofercie dostępne są:

  • Pakiet Standard - z filtrem Oasis Aquarius. Najbardziej ekonomiczne z urządzeń, wyposażone w filtr węglowy,
  • Pakiet Business - z filtrem Oasis Quarrtz. Jego elegancki, stalowo-grafitowy design oraz filtr mikronowy 3M sprawią, że doskonale sprawdzi się w średnim przedsiębiorstwie,
  • Pakiet Exclusive - z filtrem Oasis Calix. Idealny dla firmy, którą często odwiedzają klienci lub partnerzy biznesowi, zarówno dzięki gustownemu projektowi obudowy, jak i wielu możliwościom przyrządzenia napoju, w tym z wodą gazowaną,
  • Pakiet Basic - z filtrem Oasis Onyx. To kompaktowe urządzenie perfekcyjnie sprawdzi się w małych przestrzeniach biurowych, można je postawić np. na kuchennym blacie czy szafce. Pomimo niewielkich rozmiarów, bez trudu zaopatrzy w wodę wszystkich pracowników, a także osoby z zewnątrz, odwiedzające firmę.


Filtry do wody cieszą się coraz większą popularnością, dlatego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem do swojego biura. Umów się na rozmowę z konsultantem i uzyskaj więcej szczegółów, aby móc wybrać idealny model do swojej firmy!