tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 11 grudnia 2018
  • 14 grudnia 2018

[ZDJĘCIA] W miejscu dawnego ZEG-u otwarto piąty sklep sieci Lidl

W czwartek, 13 grudnia o godzinie 7.00 przy ul. Biskupa Burschego 3 otwarto piąty sklep sieci Lidl w Tychach. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

Otwarcie sklepu Lidl w Tychach - 13.12.2018 · fot. BM / tychy.info


W nowym sklepie klienci będą mogli znaleźć produkty marek własnych Lidl, m.in. „Chrupiące z Pieca” - aromatyczne pieczywo, wędliny „Pikok”, świeże mięso „Rzeźnik”, produkty BIO czy świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”.

W sklepie Lidl w Tychach znaleźć będzie można również ofertę tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz bogatą ofertę artykułów przemysłowych, które w Lidlu pojawiają się średnio trzy razy w tygodniu. W nowej placówce klienci będą mogli nabyć m.in. szeroki asortyment tekstyliów oraz artykułów gospodarstwa domowego w atrakcyjnych cenach.

Otwarcie sklepu Lidl w Tychach - 13.12.2018
Otwarcie sklepu Lidl w Tychach - 13.12.2018 · fot. BM / tychy.info


W okresie od czwartku 13 grudnia do niedzieli 23 grudnia wiele artykułów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. Osoby, które odwiedzą sklep Lidl w dzień otwarcia, będą mogły poczęstować się pyszną kawą oraz kiełbasą z grilla. Ponadto przygotowano dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Nowy sklep sieci Lidl w Tychach ma powierzchnię sali sprzedaży wynoszącą ponad 1200 m2. W obiekcie zostało zatrudnionych ok. 20 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 21:00, w piątki i soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 18:00. Zmotoryzowani klienci będą mogli korzystać z ponad 85 miejsc parkingowych.

W miejscu dawnego ZEG-u otwarty zostanie piąty skl

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.