tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 grudnia 2018

Zderzenie 3 aut na Niepodległości. Sprawca bez prawa jazdy

W piątek, 7 grudnia około godziny 12.00 na al. Niepodległości w rejonie nr 40 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech osobówek. Na miejsce zdarzenia wezwany został patrol policji.

Zderzenie 3 aut na Niepodległości. Sprawca bez prawa jazdy - 7.12.2018 · fot. 112Tychy


Z relacji świadków wynika, że kierowca Mercedesa jeździł całą szerokością drogi, uderzył w Jaguara a następnie, chcąc odjechać z miejsca zdarzenia, uderzył jeszcze w stojące za nim Renault. Świadkowie zdarzenia podejrzewali, że mężczyzna kierujący Mercedesem jest w stanie nietrzeźwości. Ruch na al. Niepodległości został całkowicie wstrzymany.

Po przybyciu na miejsce patrolu policji, kierowca został poddany badaniu trzeźwości - wynik 0,00 mg/l. Z takim samym wynikiem kontrola zakończyła się u pozostałych kierowców uczestniczących w zdarzeniu. Jak się okazało podczas sprawdzenia przez funkcjonariuszy policji, kierowca Mercedesa nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Uszkodzony Mercedes został odholowany na policyjny parking, a jego kierowcę czeka dalsze postępowanie. Na szczęście pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

Po około godzinie działania na miejscu został zakończony.

BM / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.