tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 6 grudnia 2018

Energia dobrych słów od pracowników Tauron dla chorych dzieci

Siedem niezwykłych bajek czytanych przez pracowników Grupy TAURON trafi tuż przed Bożym Narodzeniem do chorych dzieci, także do jednego z hospicjów dla dzieci w Tychach. Audiobooki zostaną wydane w ramach akcji, którą firma prowadzi w województwach dolnośląskim, opolskim, małopolskim i śląskim.Na co dzień górnicy, elektromonterzy, finansiści, energetycy, specjaliści do spraw oferty i obsługi klienta, usiedli obok siebie w radiowym studiu by wcielić się w role lektorów opowiadających dzieciom mądre i zabawne historie. Czytane bez aktorskiego doświadczenia, ale prosto z serca i z niezwykłym zaangażowaniem opowiadania, w których warto walczyć o marzenia, zostaną jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia wydane w formie audiobooka i przekazane dzieciom ze szpitali i hospicjów z terenu dystrybucyjnego Grupy.

Energia dobrych słów to kolejny projekt TAURONA z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. A wszystko po to by w czasie Świat Bożego Narodzenia dodawać otuchy tym, którzy pomocy potrzebują najbardziej - chorym dzieciom i ich rodzinom.

Energia dobrych słów od pracowników Tauron dla cho
Energia dobrych słów od pracowników Tauron dla chorych dzieci · fot. materiały prasowe


- Dzieci to nasza przyszłość, stąd tak wiele projektów w TAURONIE adresowanych jest właśnie do nich. Wierzymy w ich prawdziwą, niewymuszoną radość i mamy nadzieję, że dzięki czytanym przez nas bajkom z ich twarzy nie będzie znikał uśmiech- mówi Filip Grzegorczyk, prezes zarządu TAURON Polska Energia. - TAURON to firma odpowiedzialna społecznie. Jesteśmy stąd, tu działamy oraz dzielimy się owocami naszej pracy - dodaje.

Co zabrać z sobą na majówkę, dlaczego nie trzeba bać się nocnych potworów i kto stoi za psikusami robionymi Świętemu Mikołajowi, to tylko niektóre z magicznych historii przeczytanych przez pracowników w ramach płynącej prosto z serca energii dobrych słów. Wszystkie bajki zostały starannie dobrane. Mają uczyć i bawić, a przede wszystkim, przenosić dzieci w świat niezwykłych przygód.

Partnerem akcji jest Polskie Radio Katowice. Już w grudniu na stronie internetowej rozgłośni zostanie ogłoszony konkurs, w którym każdy ze słuchaczy będzie mógł podzielić się swoją energią dobrych słów, w zamian za co otrzyma od Radia płytę z bajkami.

Energia dobrych słów od pracowników Tauron dla cho
Energia dobrych słów od pracowników Tauron dla chorych dzieci · fot. materiały prasowe

BM / tychy.info
źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.