tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 grudnia 2018
  • 22 grudnia 2018

Kup kalendarz Świetlikowa - pomóż wybudować hospicjum dla dzieci

"Kocham Cię!" - to temat przewodni kalendarza Świetlikowo na 2019 rok. Ruszyła już jego przedsprzedaż, a nakład jest ograniczony. Kupując kalendarz - pomagacie wybudować hospicjum stacjonarne dla dzieci.

kalendarz Świetlikowo


- Inspiracją do powstania tego kalendarza jest Miłość. Miłość i „Kocham Cię!”, które widzimy każdego dnia, podczas trudnej i heroicznej walki o każdy następny, lepszy dzień naszych podopiecznych. W tym roku naszymi Gwiazdami są cudowne Mamy i Tatowie, oraz ich piękne Dzieci. Bo jak inaczej można pokazać to niekwestionowanie najsilniejsze uczucie? To które daje siłę każdego dnia? Czy jest coś równie pięknego na świecie? Mówmy i okazujmy sobie miłość każdego dnia. Niech „Kocham Cię!” towarzyszy nam zawsze - tłumaczą pomysłodawcy.Kalendarz charytatywny 2019 "Kocham Cię!" w formacie A2 dedykowany jest rodzinom podopiecznych, które każdego dnia pokazują czym jest prawdziwa miłość.

Jeśli chcecie zakupić kalendarz, można zrobić to przez przycisk "kup teraz": www.charytatywni.allegro.pl/kalendarz-2019-i8140750 lub bezpośrednio przez mail: budujemy.swietlikowo@przystole.org. W przypadku niestandardowych zamówień, Fundacja prosi o kontakt mailowy lub telefoniczny pod numerem tel. 729-057-350.

kalendarz Świetlikowo


Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo działa od 2009 roku. Na terenie województwa śląskiego prowadzi Hospicjum Domowe dla Dzieci, Centrum Opieki Dziennej, Hospicjum Perinatalne. Obejmuje specjalistyczną, bezpłatną opieką nie tylko nieuleczalnie chore dzieci, ale również całe rodziny. Aktualnie pod opieką Fundacji znajduje się 80 małych pacjentów i ich rodzin.

Fundacja chce wybudować Hospicjum Stacjonarne przeznaczone wyłącznie dla dzieci.

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.