tychy.info

Wiadomości

  • 3 grudnia 2018

4 niezbędne rzeczy w przedpokoju

Artykuł sponsorowany:

Przedpokój bardzo często traktowany jest po macoszemu - nie przywiązujemy dużej wagi do aranżacji tego pomieszczenia. Jest bo błąd, ponieważ przedpokój jest pierwszym pokojem, do którego wchodzimy nie tylko my, ale również nasi goście. To wizytówka, która wyraża gusta domowników. Jakie są 4 niezbędne rzeczy w przedpokoju?

Whitepress


Szafa

W zależności od rozmiaru i układu pomieszczenia, możemy wybrać albo tradycyjną, albo zabudowaną szafę na ubrania. To bardzo przydany mebel, dzięki któremu będziemy mogli schować wszystkie kurtki i płaszcze, zamiast wieszać je na wieszaku wiszącym na ścianie. Takie rozwiązanie pozwoli zachować porządek. Wybierając szafę na ubrania warto wybrać taki model, który będzie posiadał miejsce na dodatkowe przedmioty - buty, torebki czy parasol. Dzisiejszy rynek meblowy oferuje bardzo dużo rozwiązań, które są praktyczne i ułatwiają przechowywanie.

Lustro

Warto zamontować w przedpokoju lustro. Dzięki niemu będziemy mogli dokonać ostatnich poprawek przed wyjściem z domu. Lustro może być też elementem dekoracyjnym. W ładnej ramie lub ciekawym kształcie będzie dobrą ozdobą pomieszczenia. Warto także powiesić lustro w małych pomieszczeniach - będzie się wtedy ono wydawało większe i jaśniejsze.Siedzisko

Może nie jest to absolutny must have, ale warto wybrać ten element wyposażenia. Siedzisko sprawdzi się w każdej sytuacji. Idealne miejsce do wiązania butów, ale też przyda się, jeśli wrócimy do domu i chcemy odłożyć torebkę czy odebraną ze skrzynki pocztę. Można również poszukać siedziska, które pełni też funkcję pojemnika - dodatkowych miejsc do przechowywania nigdy za wiele.

Skrzynka na klucze

Kto z nas nie zna sytuacji, w której w pośpiechu szuka kluczy z domu? Zgubiony klucz ze skrzynki na listy? To bardzo częsty kłopot w wielu domach. Jest na to proste rozwiązanie - skrzynka na klucze. Oczywiście należy pamiętać, żeby klucze zawsze odwieszać w tym samym miejscu, jednak skrzynka ułatwi wyrobienie tego nawyku. Możemy wybrać różne modele - tradycyjne skrzynki z drzwiczkami, ale również wieszaki w kształcie rogów, domków czy innego rodzaju formy, które jednocześnie będą bardzo ładną ozdobą pokoju.

Zakupy

Jeśli wiemy już, jakie elementy wyposażenia są naszym zdaniem niezbędne, czas ruszyć na zakupy. Warto je połączyć z odmalowaniem ścian, zwłaszcza, jeśli wymieniamy stare meble - bardzo często na ścianach zostają ślady z kurzu, które wyglądają nieestetycznie. Jeśli takie przedsięwzięcie przekracza nasze oszczędności, z pomocą mogą przyjść pożyczki przez Internet w proficredit.pl/. Takie rozwiązanie może nam ułatwić zakup potrzebnych mebli, a możliwość spłaty pożyczki przez Internet w ratach nie obciąży naszego budżetu. Pamiętajmy jednak, żeby odpowiedzialnie podchodzić do zobowiązań finansowych. Zanim zdecydujemy się na zaciągnięcie pożyczki przez Internet upewnijmy się, że nie będziemy mieli problemów z terminową spłatą należności.