tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 października 2018
  • 10 listopada 2018

Przejdźmy na TY w Tyskich Browarach Książęcych - zniżki dla zwiedzających

W listopadzie i grudniu Tyskie Browary Książęce zapraszają na zwiedzanie, które łączy. Wspólna wizyta w browarze oznacza 30-procentową zniżkę na bilet wstępu dla drugiej osoby. Do przechodzenia na TY z browarem w towarzystwie bliskich i przyjaciół Tyskie zachęca od wtorku do niedzieli do końca roku.

Nikt nie wie tyle o przechodzeniu na TY, co Tyskie. Teraz jeszcze łatwiej będzie przejść na TY z miejscem, w którym Tyskie warzone jest od niemal 400 lat. Oferując zniżkę na drugi bilet, Tyskie Browary Książęce otwierają się na wszystkich, którzy chcą dzielić się wrażeniami w czasie zwiedzania i łączyć rozmową przy najświeższym piwie Tyskie. Od teraz browar jest otwarty dla gości również w niedziele, dzięki czemu więcej osób będzie mogło skorzystać z promocji.

- Wizyta w Tyskich Browarach Książęcych to bliskie spotkanie z czterowiekową tradycją warzenia piwa Tyskie - mówi Marta Andreasik, młodszy kierownik ds. komunikacji zewnętrznej Kompanii Piwowarskiej. - Ponieważ Tyskie od lat łączy ludzi, warto na taką wycieczkę zabrać kogoś bliskiego. Ta druga osoba dostanie od nas 30-procentową zniżkę na swój bilet - dodaje.

Przejdźmy na TY w Tyskich Browarach Książęcych to część szeroko zakrojonej kampanii marki Tyskie, która ma zachęcać Polaków do otwierania się na innych oraz budowania relacji.

---

Tyskie Browary Książęce to matecznik Tyskiego, które jest wzorem polskiego lagera oraz Książęcego, marki piwnych specjalności czerpiącej z aktualnych trendów oraz pasji i doświadczenia tutejszych browarników.

Tyskie Browary Książęce stoją otworem przed zwiedzającymi. Szczegółowy program, godziny zwiedzania oraz możliwość rezerwacji biletów dostępne są na stronie: zwiedzbrowar.pl, a więcej informacji znajduje się na profilu browaru na Facebooku: www.facebook.com/mtbk.

BM / tychy.info, źródło: Tyskie Browary Książęce

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.