tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 października 2018
  • 27 października 2018

Rozpoczęła się modernizacja parkingu przy szpitalu Megrez

Do końca tego roku przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez powstaną nowe miejsca parkingowe. W środę, 24 października rozpoczęto prace modernizacyjne.

Rozpoczęła się modernizac parkingu przy szpitalu M
Rozpoczęła się modernizacja parkingu przy szpitalu Megrez - 24.10.2018 · fot. Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez Sp. z o. o.


Końcem września Miejski Zarząd Ulic i Mostów, któremu podlega ten teren, ogłosił przetarg na realizację zadania pn. "Modernizacja parkingu przy szpitalu (Megrez) w Tychach. W jego zakres wchodzą:
  • roboty drogowe: usunięcie drzew, rozbiórka elementów dróg i ulic, budowa dróg wewnętrznych z betonu asfaltowego, remont jezdni, budowa miejsc postojowych z kostki brukowej betonowej, budowa chodników, oznakowanie poziome i pionowe, zieleń drogowa: trawniki z rolki i nasadzenie drzew, budowa schodów, a także mała architektura: osłony drzew, maszty flagowe;
  • roboty kanalizacyjne;
  • roboty oświetleniowe: budowa linii kablowej oświetlenia oraz montaż słupów oświetlenia.


Loading...


Za przeprowadzenie remontu odpowiada wyłoniona w drodze przetargu firma Eko-Ogród Z.F. Konserwacja Terenów Zielonych. Na realizację zadania ma czas do 31 grudnia bieżącego roku.

BM / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.