tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 października 2018

Bezpłatne przejazdy pociągami Kolei Śląskich dla rodziców i opiekunów

Każda pierwsza niehandlowa niedziela w miesiącu to w Kolejach Śląskich okazja do bezpłatnych przejazdów dla rodziców podróżujących z dziećmi. Z tego powodu 14 października można zaplanować wiele ciekawych wycieczek po woj. śląskim!

Z bezpłatnych przejazdów będą mogli korzystać rodzice lub opiekunowie podróżujący z dziećmi do 16. roku życia. Bilet musi posiadać jedynie podopieczny - rodzic lub dwójka rodziców podróżują całkowicie za darmo.

Promocja będzie obejmować wszystkie nasze połączenia z wyjątkiem odcinka transgranicznego Chałupki - Bohumin, pociągów Ornak na odcinku Żywiec - Zakopane oraz pociągów specjalnych. Możliwości na ciekawe wycieczki kolejowe jest zatem bez liku - można się zdecydować na wyprawę w góry (np. do Wisły albo Żywca), pozwiedzać Cieszyn czy wybrać się na rowerową podróż Leśną Rajzą.

- Rodzinne Niedziele to pierwsza z kilku propozycji, które przygotowujemy w tym roku dla naszych podróżnych. Chcielibyśmy, by rok 2018 upływał w Kolejach Śląskich pod znakiem zdrowia i ekologii. Stąd też nasza propozycja do rodziców, by niedziele wolne od handlu poświęcić na aktywny wypoczynek i wybrać się z dziećmi na wycieczkę - informują Koleje Śląskie.

ab / tychy.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.