tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 12 października 2018

Policjanci sprawdzą czy kierowcy pili alkohol lub spożywali narkotyki

Za nami:

Policjanci tyskiej drogówki przeprowadzą dzisiaj działania pod nazwą „Z narkotykami nie po drodze”. Akcja skierowana jest przeciwko kierującym znajdującym się pod wpływem działania narkotyków. Policjanci zwrócą także uwagę na trzeźwość kierujących.

Policjanci wydziału ruchu drogowego tyskiej komendy wyposażeni w nowoczesne urządzenie kontrolno-pomiarowe DrugRead przeprowadzą dzisiaj działania pod nazwą „Z narkotykami nie po drodze”. Celem strategicznym tych działań jest przede wszystkim zmniejszenie liczby osób zabitych w wypadkach drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących, znajdujących się pod wpływem narkotyków i alkoholu.

Przypominamy, że kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego i prowadzi pojazd mechaniczny podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.