tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 października 2018

Modowy zawrót głowy z BIGĄ! - nowy sklep w Tychach już otwarty!

Artykuł sponsorowany:

Wyjątkowa odzież zachodnich marek w niskich cenach i przestronnych wnętrzach - tak najkrócej można opisać nowy sklep odzieżowy BIGA w Tychach. Otwarcie sklepu przy ulicy Dmowskiego 7 miało miejsce 10 października. Wyselekcjonowane ubrania damskie, męskie i dziecięce oraz cała gama dodatków (biżuteria, torebki, obuwie) z pewnością przypadną do gustu mieszkańcom Tychów i okolicznych miejscowości.

Modowy zawrót głowy z BIGĄ!
Modowy zawrót głowy z BIGĄ!


Jesień w pełni, a to idealny czas na zmianę swojej garderoby na znane marki pochodzące z popularnej sieci z odzieżą używaną i outletową, która istnieje na polskim rynku ponad 10 lat.

Klienci w każdym ze sklepów BIGA mogą wybierać towar z szerokiego asortymentu wycenionej odzieży nowej i używanej, która jest wyeksponowana na wieszakach oraz podzielona i oznaczona zgodnie z kategoriami ubrań. W ofercie znajdują się cenione marki, takie jak m.in: Adidas, Reeebok, H&M, Zara, Bershka, Tommy Hilfiger. Ponadto we wszystkich sklepach można znaleźć szeroką gamę dodatków, biżuterii, torebek, artykułów domowych, maskotek i zabawek dla dzieci. Proponowane modne fasony pozwalają na tworzenie unikatowych stylizacji. Sieć BIGA przełamuje stereotyp związany z odzież z drugiej ręki, pokazując że wysoka jakość i znane marki mogą iść w parze z atrakcyjną ceną. 

Modowy zawrót głowy z BIGĄ!
Modowy zawrót głowy z BIGĄ!


Tychy są kolejnym z 58 miast na mapie Polski, w którym BIGA ma swój sklep. W sumie jest ich 65 w sześciu województwach: śląskim, małopolskim, dolnośląskim, opolskim, świętokrzyskim i kujawsko-pomorskim. W 2018 roku sieć BIGA rozpoczęła realizację nowego projektu, który zakłada współpracę ajencyjną. Nasi ajenci otrzymują bogaty pakiet startowy obejmujący m.in. brak wkładu własnego na start, nie ponoszą kosztów związanych z funkcjonowaniem lokalu po rozpoczęciu działalności, otrzymują wsparcie marketingowe, wyposażenie sklepu, stałe dostawy odzieży i dodatków. Od współpracowników oczekuje się przede wszystkim zaangażowania i pracowitości. Szczegółowe informacje na temat współpracy dostępne tutaj: ww.bigastyl.pl/ajencja

Modowy zawrót głowy z BIGĄ!
Modowy zawrót głowy z BIGĄ!


Na zakupy przy ulicy Dmowskiego 7 w Tychach zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 18.00 oraz w sobotę od 9.00 - 14.00.

Warto na bieżąco śledzić profil na Facebooku (BIGA second hand) oraz odwiedzać stronę internetową www.bigastyl.pl, gdzie w zakładce „Wystawki i promocje” znajdują się informacje o aktualnych dostawach i rabatach we wszystkich sklepach.