Wiadomości

  • 28 września 2018
  • 29 września 2018
  • wyświetleń: 2161

Tyskie Śniadanie w nowej lokalizacji - tym razem na osiedlu M

Za nami:

Mimo, że zakończył się wakacyjny sezon Tyskich Śniadań odbywających się w Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany, organizatorzy kontynuują inicjatywę. Tym razem wydarzenie odbędzie się na osiedlu M w najbliższą sobotę, 29 września w godzinach od 11.00 do 14.00.

Wydarzenie, które od ponad 3 lat organizowane jest w mieście, to nic innego jak okazja do konsumpcji smacznego śniadania na świeżym powietrzu. Na odwiedzających czekają wystawcy ze zdrową żywnością, strefa dla najmłodszych oraz część wypoczynkowa z leżakami i stolikami. Organizatorzy zapewniają także atrakcje specjalne - podczas ostatnich edycji były to m.in. warsztaty taneczne czy bezpłatne porady dietetyczne.

- Tyskie Śniadania organizowaliśmy już na tyskim rynku, w Paprocanach oraz na osiedlu K. Tym razem wybraliśmy Magdalenę, czyli osiedle M. Temperatura w sobotę będzie prawdopodobnie bardziej jesienna niż letnia, jednak jesteśmy na to przygotowani. Będziemy częstować gorącymi napojami. Pojawi się także okazja, aby się trochę poruszać w rytm muzyki - mówi Krystyna Leszczyńska ze Stowarzyszenia Inicjatywa Tyska.

Wystawcy zainteresowani możliwością udziału w imprezie mogą jeszcze zgłaszać się do organizatorów droga mailową na adres zdrowetychy@gmail.com Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

- Niemal na pewno nie jest to ostatnia edycja Tyskich Śniadań w tym roku. Choć prawdopodobnie ostatnia w takim kształcie. Pracujemy nad nową, dość zaskakującą, odsłoną imprezy w sezonie jesienno-zimowym - dodaje Sławomir Sobociński, Prezes Stowarzyszenia Inicjatywa Tyska.

Inicjatorem i pomysłodawcą Tyskich Śniadań jest Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Miasta Tychy „Inicjatywa Tyska”. Impreza jest częścią szerszej inicjatywy - programu Zdrowe Tychy. Jego zasadniczym celem jest międzypokoleniowa promocja zdrowego stylu życia wśród mieszkańców miasta.

Tyskie Śniadanie w nowej lokalizacji - tym razem n

BM / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.