Wiadomości

  • 16 września 2018
  • wyświetleń: 1337

Poszukiwany złodziej, który ukradł teczkę z ważnymi dokumentami

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z pojazdu teczki z dokumentami, portfela oraz innych rzeczy osobistych. W związku z tym zwracamy się z prośbą do osób, które mają informacje na temat zdarzenia o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Do zdarzenia doszło w dniu 17 sierpnia 2018 roku około godz. 9.30 przed bramą wjazdową do ogródków działkowych, mieszczący się przy ul. Burschego w Tychach. Nieznany sprawca skradł z samochodu marki Nissan Qashqai skórzaną teczkę z dokumentami, portfel oraz inne rzeczy osobiste. Z zebranych materiałów wynika, że osoba mogąca mieć związek z powyższym zdarzeniem jest mężczyzna poruszający się pojazdem koloru jasnego w niezidentyfikowanej do tej pory marce.

W związku z tym ewentualnych świadków zdarzenia, szczególne tych, którzy przechodzili lub przejeżdżali w tym czasie samochodem mogącym zarejestrować przedmiotowe zdarzenie, prosimy o pilny kontakt z wydziałem do walki z przestępczością przeciwko mieniu tyskiej komendy nr tel. 32 325 63 36.

ab / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.