Wiadomości
- 14 września 2018
- 29 września 2018
- wyświetleń: 1646
"Ekspedycja Smaków" - gra miejska dla uczniów z Tychów i okolic
Już po raz 3. ruszyły zapisy na "Ekspedycje Smaków" dla uczniów z Tychów i okolic. W ramach programu "Od uprawy do potrawy" nauczyciele mogą m.in zabrać dzieci na wycieczkę edukacyjną, skorzystać z gotowych scenariuszy lekcji oraz zdobyć grę planszową o niemarnowaniu żywności.
"Ekspedycja smaków" to 2,5-godzinna gra terenowa, podczas której dzieci mogą szukać odpowiedzi na nurtujące je pytania, rozwiązywać łamigłówki, poszukiwać skarbów i pysznie się bawić, zapamiętując jednocześnie najważniejsze zasady żywieniowe. W roku szkolnym 2018/2019 będzie można również zdobyć nieodpłatnie grę edukacyjną "Zakupowe mistrzostwa". Gry otrzyma pierwsze 100 szkół, które zarejestrują swój Klub.
Aby zapisać się do "Ekspedycji Smaków" oraz do Klubów Niemarnowania należy wypełnić osobny formularz rejestracyjny na stronie http://www.oduprawydopotrawy.pl.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący temat[FOTO] W Tychach pojawił się pierwszy z "Terminków". "To nie tylko figurka, to idea"
Nowe wyposażenie w Urzędzie Miasta Tychy. Dostawa krzeseł biurowych za maksymalnie 11 000 zł
[FOTO] Ruszyła realizacja Tyskiego Hubu Zielonej Gospodarki. Obiekt został przekazany wykonawcy
[WIDEO] Prezydent Gramatyka w Sejmie. Mówił o znaczeniu browaru dla Tychów
Gorący temat[FOTO] W Tychach powstanie Tyski Hub Zielonej Gospodarki. To projekt warty ponad 118 mln zł
Gdzie trafią ozdoby, które jeszcze niedawno rozświetlały miasto? Miasto ogłosiło przetarg
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







