Wiadomości

  • 9 września 2018
  • wyświetleń: 1972

Cegielnia Łąka: naturalne płytki ceglane prosto od producenta!

Artykuł sponsorowany:

Szukasz pomysłu na aranżacje pomieszczeń w Twoim domu? Oferujemy coś co nada wnętrzu charakter oraz ciepło tworząc design w świetnym stylu. Przepisem na modne i zdrowe wnętrze są naturalne płytki ceglane produkowane w Cegielni ,,Łąka". Dostępne są w kilku rodzajach, które charakteryzują się ciekawymi i niepowtarzalnymi walorami estetycznymi.

Zakład Ceramiki Budowlanej Cegielnia  "Łąka"


Nasze płytki to prawdziwa, dobrze wypalona ceramika bez zastosowania domieszek chemicznych i barwników Do produkcji używana jest wyłącznie glina (ił mioceński) co sprawia, że płytki ceglane są ekologiczne. Płytki znajdują zastosowanie w każdego rodzaju pomieszczeniach od salonów, przez kuchnie, łazienki, klatki schodowe a także elewacje zewnętrzne budynków.

Cegielnia Łąka


Jesteśmy producentem ceramiki budowlanej, produkujemy cegły pełne budowlane oraz licowe, które występują w różnych rodzajach, znajdując zastosowanie na elewacjach budynków, wznoszeniu obiektów małej architektury i kominów.

Wiedza i doświadczenie w produkcji cegieł ekologicznych przekazywana jest w cegielni ,,Łąka" z pokolenia na pokolenie. Dzięki tradycyjnym metodom suszenia i wypalania nasze produkty są wysokiej jakości a każda cegła jest niepowtarzalna. Z każdym rokiem dokładamy wszelkich starań aby podwyższać jakość oferowanych przez nas wyrobów, zachowując jednocześnie walory produktu ekologicznego.

Ten naturalny i efektowany materiał zarówno budowlany jak i wykończeniowy, wytrzymały na wiele pokoleń stworzy oryginalną kompozycję we wnętrzu jak i na elewacji zewnętrznej Twojego budynku.


cegielnia łąka


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i obejrzenia realizacji na stronie http://www.cegielnialaka.pl oraz w biurze Cegielni w Łące, przy ul. Szymonowicza 11.

Zakład Ceramiki Budowlanej CEGIELNIA "ŁĄKA" S.C

43-241 Łąka
ul. Szymonowicza 11

tel. 32 210 57 70
fax 32 210 57 70
kom. 602 497 269
kom. 602 191 605

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Cegielnia Łąka" podaj