Wiadomości

  • 2 września 2018
  • 9 września 2018
  • wyświetleń: 4724

[ZDJĘCIA] Dzień Bezpieczeństwa w Tychach z atrakcjami i konkursami

8 września na parking przy Gemini Park Tychy odbyło się coroczne wydarzenie poświęcone kwestiom bezpieczeństwa w ruchu drogowym. To także prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji, dla których przewidziano emocjonujące atrakcje.

Dzień Bezpieczeństwa w Tychach - 8.09.2018 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Tegoroczny Dzień Bezpieczeństwa wypełniły liczne atrakcje: pokazy służb straży pożarnej, policji, ratownictwa techniczno-drogowego, zwariowane rowery, energorower, segwaye, torqway, fotobudka. Na miłośników większych emocji czekały: symulator dachowania, detonacja air bag, symulator jazdy motocyklem na jednym kole, mobilny tor off road. Organizatorzy zaprosili też do udziału w konkursie z nagrodami.

Dzień Bezpieczeństwa odbywał się w tym roku na rzecz Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, prowadzonego przez tyskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (PSONI).

BM / tychy.info

źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.